Установка алмазного буріння Титан PDAKB120
нет в наличии
Код товару: 5740
Тип: дриль, монтаж;
Тип буріння: вологе/сухе;
Напруги:  220 В;
Міць:  2000 Вт;
Максимальний діаметр свердління:
120мм;
Плавний пуск:  їсти;
Підтримка оборотів в умовах навантаження:  їсти
Вага: 4,5 кг;
Розмір упаковки: 340х300х130 мм;